Програмне забезпечення

Про можливості

Якщо у вашій справі виникла потреба в GPS системі, мабуть вас хвилюють наступні моменти:

Де зараз автомобіль? Для орієнтування та своєчасного реагування в деяких процесах вашої справи вам необхідно розуміти, де в даний момент перебувати транспортний засіб або інший об’єкт контролю.
З системою Protracking GPS диспетчер або логіст може цілодобово бачити інформацію про контрольовані об’єкти в режимі реального часу. А співробітники чи керівник чия робота так само не прив’язана до столу з комп’ютером можуть отримувати дані додатків на свої пристрої.

Який його маршрут руху? Оскільки сервери нашої системи зберігають дані від GPS пристроїв тривалий час, то використовуючи історію, ви завжди можете отримати інформацію про маршрут руху автомобіля, в яких місцях робив зупинки і яка була їхня тривалість.

Скільки кілометрів проїхав? Пройдені дистанції транспортним засобом можна отримати за добу, протягом тижня або тривалішого періоду. Ви можете вказувати часовий проміжок, за який вам необхідно отримати дані. Також є дані про пробіги між відвіданими місцями чи локаціями. А в кілька кліків ви отримуєте детальну інформацію за тривалий період з розбивкою щодня.

Одне з найважливіших питань, яке хвилює майже всіх – Яке споживання палива? Найважливіший параметр, що впливає на рентабельність, ціноутворення послуг або товару. Тут ми можемо запропонувати від простої математики споживання палива на 100 кілометрів виходячи з характеристик автомобіля та пройденої дистанції. Також система може розділяти ділянки на швидкісні режими та застосовувати поправочні коефіцієнти. До підключення до бортового комп’ютера транспортного засобу для отримання даних про середню, моментальну витрату або встановлення спеціального обладнання для контролю рівня палива в баку або лічильнику споживання. Про ці та інші можливості можна дізнатись у розділі контроль палива.

Яка швидкість руху? Досить важливе питання, яке впливає не тільки на бізнес-процеси, але й тісно пов’язане з правилами дорожнього руху, а саме рекомендована швидкість або обмеження на певних ділянках. Особливо актуально у регіонах із функціонуванням систем автоматичної фіксації порушень швидкісного режиму. Звітність нашої системи дозволяє отримувати дані про максимальну швидкість і ділянки, де було місце такій події, середньої швидкості за вибраний проміжок часу, а також тривалості таких перевищень, де можна зрозуміти, що це не тривале прискорення можливе з метою обгону або випередження або це свідоме порушення. встановлених правил.

Ці основні питання вирішуються лише встановленням GPS трекера Protracking!

Про системи

Представлені в цьому розділі програмні комплекси: WEB Protracking GPS мають кращий функціонал на ринку. Є можливість інтеграції з обліковими системами. Оперативно виконуються будь-які доопрацювання власним штатом програмістів.

Результат для замовника від взаємодії з Protracking на прикладі автогосподарства:

Компанія Protracking виконує повний спектр послуг з GPS моніторингу, має свій штат програмістів та технічних інженерів. Загальний штат компанії – понад 35 осіб. Система Protracking GPS, а також SkyFleet успішно впроваджена у більш ніж 450 підприємствах України.

 

Чому ми

Відмінною рисою нашої компанії є власне програмне забезпечення та обладнання, наявність власних розробників. На відміну від ~90% організацій, що працюють у галузі сервісу з моніторингу та відстеження автомобільного руху, які надають послуги використовуючи іноземне ПЗ. Плідно співпрацюючи з нашими клієнтами та замовниками, в короткі строки виконуємо розширення функціональних можливостей під індивідуальні бізнес-процеси або адаптуючи до сучасних умов.

Детальніше
Команда Скайрівер

Наші клієнти

укртелеком
буковель
епіцентр
лайфсел
розетка
вега телеком
фармак
омега автопоставка
оон