Програмний комплекс


Всі об’єкти контролю (мобільні пристрої з встановленим програмним забезпеченням Skyriver GPS© та автотранспорт з встановленим обладнанням GPS-контролю та опціональними додатковими датчиками) підключаються в єдину систему контролю Skyriver©(WEB-інтерфейс), яка не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення і працює на будь-якому пристрої з браузером і доступом в інтернет. В результаті цього, нема прив’язки до якогось виділеного комп’ютера з спеціальним софтом, а здійснювати контроль можна як на будь-якому ПК так і з телефона в полях використовуючи додаток Skyriver Control©.

Маршрут руху
Маршрут руху
Маршрут руху
Маршрут руху
Маршрут руху
Маршрут руху
система_скайривер
Система Skyriver

Система контролю Skyriver GPS надає всі необхідні інструменти для контролю транспорта, виїзного персоналу і т.д. Користуючись цьою системою українського розробника, ви завжди знайдете відповіді на питання: Де авто? Скільки проїхало за день\тиждень\місяць? Скільки витратило палива за день\тиждень\місяць? Які геозони відвідав найманий працівник? Чи перевищував швидкісний режим водій? І на безліч інших запитань. Система мість в собі всі необхідні звіти, а для осіб, які бажають здійснювати контроль з телефона, є окремий зручний додаток Skyriver Contol.

Маршрути
Маршрут руху

Детальний маршрут руху за будь-який період. Позначки зупинок на карті з можливістю отримати інформацію про зупинку. Графічне позначення ділянок з перевищенням швидкісного режиму. Хронологічна нумерація зупинок на карті. Різне забарвлення зупинок в\поза геозонами. Таблична частина звіту з адресами\геозонами зупинок і зведеною інформацією за обраний період.

зведений
Зведені пробіги

Звіт за будь-який період (частіш за все - тиждень\місяць\квартал) по будь-якій кількості об'єктів контролю. Відображає пробіги за період (наявна опціональна розбивка по дням), витрати пального (математичний розрахунок по нормі або реальні по даним з датчика рівня пального\CAN-шини), інформацію про час початку і кінця руху, швидкісна розбивка на шосе\місто та іншу необхідну інформацію.

дрп

Звіт за будь-який період по автомобілю з встановленним датчиком рівня пального. Відображає графік витрат пального в кількох режимах(по часу, по пробігу і т.д.). Кольором на графіку позначені зливи та заправки. В табличній частині звіту зазначена зведена інформація за період, рівень палива на початок і кінець дня, та детальну інформацію про кожен злив або заправку за обраний період.

Витрати палива
планування
Планування

Нанесення плану відвідування віртуальних геозон. Це можуть бути мережі магазинів для мерчендайзерів, торгові точки для торгових представників або будь-які інші контрольні зони, де є необхідність контролювати перетин\відвідування. Планування відбувається як в ручному режимі, так і з допомогою Excel-файлів або по нашому відкритому API.

по візитам
Відвідування

Згідно з раніше зазначеним планом в системі або без плану - контролюється відвідування геозон. В двох режимах: автоматичне відвідування геозон по GPS (для авто зі встановленим обладнанням або мобільним додатком з модулем Трекер) та ручне відвідування геозон через мобільний додаток з модулем Агент. Відображається інформація по плану\факту, підтвердження по GPS, часові проміжки відвідування та зібрана інформація(модуль Агент в мобільному додатку - фото, анкетування, завдання, моніторинг).

по візитам
Звірка заправок

Якщо автотранспорт заправляється по корпоративним паливним карткам, в системі є можливість звірки заправленого пального з відвідуванням АЗС по GPS. В разі якщо була заправка по картці, але авто не відвідувало АЗС, система це відобразить і ви зможете проаналізувати ситуацію детальніше.

previous arrow
next arrow
Shadow

Ознайомитись з функціоналом системи можна:

nav.skyriver.ua

login>> demo

password>> demo

Чому ми

Відмінною рисою нашої компанії є власне програмне забезпечення та обладнання, наявність власних розробників. На відміну від ~90% організацій, що працюють у галузі сервісу з моніторингу та відстеження автомобільного руху, які надають послуги використовуючи іноземне ПЗ. Плідно співпрацюючи з нашими клієнтами та замовниками, в короткі строки виконуємо розширення функціональних можливостей під індивідуальні бізнес-процеси або адаптуючи до сучасних умов.

Детальніше
Команда Скайрівер

Наші клієнти

укртелеком
буковель
епіцентр
лайфсел
розетка
вега телеком
фармак
омега автопоставка
оон