Співробітництво

Компанія Skyriver GPS активно шукає представників в різних регіонах України. Ми маємо унікальне покриття сервісними центрами по всій території України. Це дозволяє допомагати нашим партнерам у будь-яких питаннях. Ми завжди ведемо чесну політику в регіонах і надаємо ексклюзивні умови, а також надаємо будь-яку технічну, юридичну, бухгалтерську допомогу.

Карта покриття сервісними центрами Skyriver GPS:

мережа сервісних центрів
Під співпрацею ми розуміємо різні форми взаємодії:

Агентська форма

агент виступає під торговою маркою Skyriver®, отримує пакет необхідних маркетингових документів: візитки, брошури, проспекти, готові комерційні пропозиції, ми беремо на себе бухгалтерські та юридичні питання, за бажанням проводимо монтаж системи. Агент отримує знижки в залежності від кількості обладнання, що купується.

Дилерська форма (регіональне представництво)

основна відмінність від агента, це можливість отримання прибутку від щомісячної абонентської плати, можливість придбання серверного програмного забезпечення, а також отримання фіксованої знижки, яка не залежить від кількості обладнання, що закуповується.

Структурний підрозділ

одиниця, що залежить від центральної філії, що знаходиться на повному забезпеченні і має офісне приміщення, технічний персонал.

Ми запропонуємо

найкращі умови, а також якісний продукт. Переконатися в цьому можна, зв’язавшись із нашими менеджерами та замовивши віддалений демо-тренінг або замовивши безкоштовний тест нашого обладнання. На сьогоднішній день у структурі компанії 48 регіональних представників та широка дилерська мережа, представлена ​​у 22 регіонах України. Ми постійно проводимо навчання наших партнерів, що сприяє розвитку довгострокових та взаємовигідних партнерських відносин, націлених на надання високого рівня послуг моніторингу у будь-якій точці України.

Розуміючи потреби партнерів, ми готові запропонувати такі умови:

Для отримання консультацій з питань співпраці, будь ласка, зв’яжіться з відділом продажу.

Чому ми

Відмінною рисою нашої компанії є власне програмне забезпечення та обладнання, наявність власних розробників. На відміну від ~90% організацій, що працюють у галузі сервісу з моніторингу та відстеження автомобільного руху, які надають послуги використовуючи іноземне ПЗ. Плідно співпрацюючи з нашими клієнтами та замовниками, в короткі строки виконуємо розширення функціональних можливостей під індивідуальні бізнес-процеси або адаптуючи до сучасних умов.

Детальніше
Команда Скайрівер

Наші клієнти

укртелеком
буковель
епіцентр
лайфсел
розетка
вега телеком
фармак
омега автопоставка
оон