Мобільний агент

Контроль візитів співробітників. Мобільний агент.


Ми пропонуємо вам:
Залиште заявку для отримання консультації по продукту або замовлення тестового періоду.
система контролю виїзних співробітників

Онлайн трекінг

Доступ до місцерозташування співробітників в режимі онлайн з веб-інтерфейсу в браузері або мобільного додатку.

Документообіг

Щоб отримати план роботи або здати звіти про зроблену роботу не потрібно фізично відвідувати офіс – це все доступно в рамках системи.

Широкий вибір інструментів

Візит, фотозвіт, анкетування, моніторинг товарів, виконання поставлених завдань.

Спектр використання

Можливість адаптувати для будь-якої сфери, де співробітники відвідують контрольні об’єкти і фіксують свою роботу на них.

Зручність

Мобільний агент – не тягар для співробітника, а допомога, де зібрана вся необхідна інформація

Захищені дані

Всі дані зберігаються в захищеному дата-хостингу в країнах ЄС. Доступ до системи з будь-якої точки планети.


Співробітник фіксує початок роботи на точці, додає необхідну звітність та фіксує закінчення роботи на точці,об’єкті, клієнта тощо. Вся зафіксована та зібрана інформація вивантажується в хмаре сховище системи Skyriver та доступна вам.

чек ін чек аут візит точки

Під час роботи на точці є можливість робити фотофіксацію. Файли не зберігаються в галерею телефону і підставити звідти їх теж не можна, що виключає випадки саботажу і халтури. Перегляд фотозвіту за будь-який період по будь-яким співробітникам.

фотозвіт з телефону

Анкетування – спосіб передачі звітності або будь-яких даних по точці або опитувальник користувачів. Зробіть анкету з будь-якими типами запитань.

опитувальник з телефону

Моніторинг товарів для мерчендайзерів – зручний інструмент завжди знати ситуацію на поличці. Можливість заповнювати дані і по товарам конкурентів. Доступне сканування штрих-кодів.

додаток для мерчендайзера моніторинг номенклатури

Потрібно поставити неординарну задачу співробітнику? Постановка задач з прив’язкою до точки або без. Коментар та фото співробітника необхідні для виконання задачі.

завдання для співробітника

Чому ми

Відмінною рисою нашої компанії є власне програмне забезпечення та обладнання, наявність власних розробників. На відміну від ~90% організацій, що працюють у галузі сервісу з моніторингу та відстеження автомобільного руху, які надають послуги використовуючи іноземне ПЗ. Плідно співпрацюючи з нашими клієнтами та замовниками, в короткі строки виконуємо розширення функціональних можливостей під індивідуальні бізнес-процеси або адаптуючи до сучасних умов.

Детальніше
Команда Скайрівер

Наші клієнти

укртелеком
буковель
епіцентр
лайфсел
розетка
вега телеком
фармак
омега автопоставка
оон