GPS моніторинг транспортних засобів

Скайрівер – З 2008 року допомагаємо клієнтам, розвиваючи разом найкращу систему GPS моніторингу українського виробництва.
Ми пропонуємо вам:
Для отримання чесної, відвертої і найпрофесійнішої на ринку консультації залиште заявку:

маршрути пробіги контроль маршрутів подивитись маршрут

Контроль руху

Система дозволяє робити детальний контроль по будь-якому транспортному засобу, а саме: дивитись детальні маршрути за будь-який період, з зазначенням списку зупинок, який включає в себе адреси, час початку-кінця стоянки, тривалість тощо. Є можливість контролю заїзду або перетину заданих контрольних геозон. Зазначаються зведені дані за обраний період, а саме – пробіг, час руху, витрати пального(математичний розрахунок по нормі МінТрансу №43 з урахуванням багатьох коефіціентів або підключений датчик рівня палива або дані з CAN шини) і багато іншого.

звіт по пробігам зведений звіт звіт по автопарку за квартал за місяць

Зведені звіти

Потрібен зведений звіт за місяць по пробігу кожного авто? Або ж звіт за місяць по одному авто з розбивкою пробігів за кожен день? Чи зведений звіт по всім зупинкам, щоб зрозуміти де частіше всього зупиняються транспортні засоби? Система забезпечує побудову і експорт в довільний формат широкого спектру статистичних зведених звітів, які допоможуть зрозуміти загальну ситуацію по автопарку на підприємстві.

онлайн місцерозташування місцерозташування авто місцерозташування автопарку місцерозташування співробітників

Онлайн місцезнаходження

GPS прилади встановлені на автотранспорт, з опціонально встановленими додатковими датчиками або Android-додаток на смартфоні, передають дані про місцезнаходження та стан приладу в режимі онлайн. Це дозволяє в будь який момент часу подивитись місцезнаходження контрольованого об’єкту, тому що система працює 24\7.

безпека автопарку безпека співробітників тривожна кнопка

Безпека

Ми пропонуємо багато рішень, в більшість з яких вбудовані інструменти безпеки контрольованого об’єкту. Тривожна кнопка в мобільному додатку, або фізична тривожна кнопка з GPS приладом. Налаштування оцінок якості водіння. Опціонально підключаєма система віддаленого блокування двигуна. Налаштування сповіщень по будь-якому датчику та перетину контрольних геозон. Сповіщення виводяться як пуш-сповіщення в диспетчерському інтерфейсі так і можуть одразу відправлятись в телеграм\на пошту. Будь-де ви будете впевнені в безпеці свого автопарку.


Чому ми

Відмінною рисою нашої компанії є власне програмне забезпечення та обладнання, наявність власних розробників. На відміну від ~90% організацій, що працюють у галузі сервісу з моніторингу та відстеження автомобільного руху, які надають послуги використовуючи іноземне ПЗ. Плідно співпрацюючи з нашими клієнтами та замовниками, в короткі строки виконуємо розширення функціональних можливостей під індивідуальні бізнес-процеси або адаптуючи до сучасних умов.

Детальніше
Команда Скайрівер

Наші клієнти

укртелеком
буковель
епіцентр
лайфсел
розетка
вега телеком
фармак
омега автопоставка
оон