Про нас

Компанія СКАЙРІВЕР почала існування в 2007 році. Невеликий колектив технічних фахівців, а також програмістів почав займатися розробкою, а по закінченню 8 місяців і виробництвом свого першого добре зарекомендовавшого GPS приладу Skyriver V1. Паралельно велася розробка програмного забезпечення для системи моніторингу і контролю транспорту. З 2008 року компанія СКАЙРІВЕР почала активно впроваджувати свої рішення в автогосподарства України. А також розширювати дилерське і сервісне покриття.

Головним завданням нової команди було створення продукту максимально задовольнявшого потреби клієнтів. Відмінною особливістю компанії був і залишається індивідуальний підхід до кожного клієнта як на передпродажному етапі. Вибір оптимального рішення, тестування, доробка програми під потреби, навчання в роботі. Безкоштовний аудит за результатами тестового періоду. Так і: надання безкоштовних поліпшень, доробок, онлайн консультації, виїзди технічних фахівців в різні регіони України.
У 2010 році компанія СКАЙРІВЕР почала розробку GPS рішень на базі мобільної ОС Android.

Відмінною рисою нашої компанії є те, що ми не займаємося перепродажем сторонніх рішень. Як це робить 90% існуючих компаній, що займаються наданням послуг моніторингу та контролю автотранспорту. Все, починаючи від створення і узгодження технічного завдання під конкретний проект, моделювання друкованої плати, написання програми керування пристроєм, закінчуючи створенням серверного та клієнтського програмного забезпечення – ми виконуємо самостійно, що дозволяє вирішувати будь-які завдання значно швидше інших компаній, несучи при цьому відповідальність за розроблені і впроваджені рішення.

Нашими партнерами і клієнтами є провідні компанії України. Компанія СКАЙРІВЕР співпрацює з урядовими установами, підприємствами промислового комплексу, сільськогосподарськими підприємствами, таксопарками, дистриб’юторами, представництвами іноземних компаній, банками, найбільшими перевізниками України.

На даний момент в штаті компанії СКАЙРІВЕР складається більше 30 висококваліфікованих фахівців.

Стратегічна мета компанії СКАЙРІВЕР – створювати і впроваджувати для наших клієнтів передові, ефективні і доступні GPS рішення.

Чому ми

Відмінною рисою нашої компанії є власне програмне забезпечення та обладнання, наявність власних розробників. На відміну від ~90% організацій, що працюють у галузі сервісу з моніторингу та відстеження автомобільного руху, які надають послуги використовуючи іноземне ПЗ. Плідно співпрацюючи з нашими клієнтами та замовниками, в короткі строки виконуємо розширення функціональних можливостей під індивідуальні бізнес-процеси або адаптуючи до сучасних умов.

Детальніше
Команда Скайрівер

Наші клієнти

укртелеком
буковель
епіцентр
лайфсел
розетка
вега телеком
фармак
омега автопоставка
оон