Побудова оптимальних маршрутів

Ефективне планування маршрутів – це одна із складових на шляху до зниження грошових витрат на утримання автопарку, скорочення термінів доставки, раціонального використання транспорту. Цього можна досягти, використовуючи програму Protracking GPS, якщо вам заздалегідь відомі всі обов’язкові зупинки в процесі руху.

У стандартному варіанті додаток вимагають налаштування такі характеристики:

Програма дає можливість вводити часові інтервали для візитів, допустиме значення відхилень від заданих параметрів. Опрацювавши всю введену інформацію, програма проводить оптимальний маршрут на картографічній підкладці з відмітками місць зупинок та їх пріоритетністю. Отриману картку можна видрукувати на принтері або надіслати працівникові (водієві) на телефон з ОС Android та встановленою програмою Protracking GPS. На початку робочої зміни працівник зможе ознайомитись з оптимальним маршрутом його переміщень, і для цього йому не треба їхати до офісу.

Аналіз ПЛАН/ФАКТ Protracking GPS

Основна маса систем GPS-моніторингу, які існують сьогодні на вітчизняному ринку Технологій, вирішують такі основні завдання:

Ще зовсім недавно цього цілком було достатньо для вирішення більшості завдань логістики. Зараз дедалі більше людей, які працюють у цій сфері, стикаються з тим, що вищезазначених функцій вже недостатньо. Потрібна додаткова функція, яка проводитиме порівняльний аналіз фактичних та запланованих показників. Можливість заздалегідь спланувати перелік об’єктів для відвідування працівників, які працюють дистанційно, з подальшим порівнянням План/Факт в автоматичному режимі – це досить продуктивний інструмент для економії коштів компанії. Крім цього, цей інструмент дозволяє підвищити дисципліну в колективі та прискорити процес аналізу виконаних завдань.

Система Protracking GPS для планування складається з таких елементів:

База даних з інформацією про об’єкти для візитів може бути сформованою, тому є можливість завантажити їх у систему. В іншому випадку її легко можна створити за допомогою спеціальних інструментів.

Для формування плану роботи автопарку застосовується GPS/GPRS пристрій Protracking GPS EVO або Protracking GPS NEO. Який краще вибрати залежить від потреб у кожному конкретному випадку. Ці пристрої встановлюються в автомобіль. Якщо у вас стоїть завдання спланувати трудовий день польового співробітника, який не закріплений за певним транспортом, то для цього вам доведеться встановити програму Protracking GPS (Tracker) на мобільний телефон працівника.

Диспетчерське ПЗ для створення планів та формування звітів Protracking GPS крім основної функції GPS моніторингу, дозволяє планувати візити торгових об’єктів двома способами:

У ручному режимі необхідно вибирати певний об’єкт із загальної бази для кожного окремого працівника, який необхідно зайти з прив’язкою до певного дня. Передбачено можливість дублювання, вилучення архівних завдань для максимального прискорення процесу планування.

У процесі використання програми планування:

Використання:

Додаток дає можливість інтегруватися з обліковою системою компанії, що існувала раніше. Свій штат інженерів-програмістів дозволяє швидко допрацьовувати функціонал нашого ПЗ під індивідуальні потреби наших замовників.

Чому ми

Відмінною рисою нашої компанії є власне програмне забезпечення та обладнання, наявність власних розробників. На відміну від ~90% організацій, що працюють у галузі сервісу з моніторингу та відстеження автомобільного руху, які надають послуги використовуючи іноземне ПЗ. Плідно співпрацюючи з нашими клієнтами та замовниками, в короткі строки виконуємо розширення функціональних можливостей під індивідуальні бізнес-процеси або адаптуючи до сучасних умов.

Детальніше
Команда Скайрівер

Наші клієнти

укртелеком
буковель
епіцентр
лайфсел
розетка
вега телеком
фармак
омега автопоставка
оон