Паливні карти

У зв’язку з тим, що більшість автопарків підприємств здійснюють заправку паливом автомобілів на громадських АЗС, наші фахівці створили унікальний у своєму роді інструмент обліку палива на підставі даних від заправних станцій, картками яких користується наш Клієнт. У програмі Protracking GPS автоматично або в ручному режимі вноситься інформація, яка знаходиться в особистому кабінеті Клієнта заправної станції. Після внесення цієї інформації здійснюється перевірка авто, яке оснащено GPS-трекером, на предмет реального візиту певної АЗС у певний час. Потім проводиться порівняння витраченого палива, згідно з чеками та нормативними даними. Програма Protracking GPS дає знати про значну різницю у даних щодо витрат палива або про відсутність факту відвідування заправної станції.

Блок, зайнятий розрахунком палива на підставі норм, бере до уваги різні режими їзди автомобіля. (Місто-траса, зима-літо, витрата на роботу кондиціонера або інших другорядних пристроїв та інше). Цей розрахунковий блок також враховує мотогодин.

Додаток Protracking GPS вже має базу всіх існуючих в Україні АЗС у вигляді гео зон. Розширення цієї бази провадиться тільки в режимі онлайн. Структура бази: найменування мережі АЗС, адреса конкретної АЗС та її координати. Крім цього, завантажується інформація збігів номерів заправних карток з особами контролю. (Дані водія та автомобіля, закріпленого за ним). Звіт по паливо роздачі може мати такий вигляд:

Цей програмний продукт унеможливлює вчинення неправомірних дій щодо переведення в готівку талонів або заправних карт, передачі їх стороннім особам. Крім цього, програма значно полегшує роботу диспетчера з обліку витрати палива.
ПЗ Protracking GPS легко можна налаштувати під індивідуальні потреби кожного клієнта, вона підтримує різні формати файлів. Передбачено можливість інтегрувати Protracking GPS з обліковими системами, що вже існують на підприємствах.

Чому ми

Відмінною рисою нашої компанії є власне програмне забезпечення та обладнання, наявність власних розробників. На відміну від ~90% організацій, що працюють у галузі сервісу з моніторингу та відстеження автомобільного руху, які надають послуги використовуючи іноземне ПЗ. Плідно співпрацюючи з нашими клієнтами та замовниками, в короткі строки виконуємо розширення функціональних можливостей під індивідуальні бізнес-процеси або адаптуючи до сучасних умов.

Детальніше
Команда Скайрівер

Наші клієнти

укртелеком
буковель
епіцентр
лайфсел
розетка
вега телеком
фармак
омега автопоставка
оон