Контроль переміщення

Володіти точною інформацією про місцеперебування автотранспорту підприємства – важливе завдання не тільки для диспетчера, а й для керівника компанії. Цього можна досягти, впровадивши в своїй організації систему GPS-моніторингу та систему контролю за транспортом Protracking GPS. Вони дозволяють вести цілодобовий контроль за місцеперебування машин у режимі реального часу. Крім цього, Ви завжди зможете відстежити, яким маршрутом їхало, те чи інше авто, час перебування його в «пробці», швидкість на певній ділянці шляху, кількість зроблених зупинок, їх місце (з прив’язкою до адреси) і тривалість, і які пристрої спрацьовували під час зупинок (датчик відкриття капота, двері та інше)

Програми GPS-моніторингу та Protracking GPS підтримують різні формати карток

ПЗ Protracking GPS генерує звітні документи, які містять таку інформацію:

Хотілося б наголосити що всі звіти інтерактивні. А це означає, що натиснувши лівою клавішею миші на будь-якому значенню звіту, Ви «провалитеся» на карту і зможете, наприклад, провести аналіз: чому автомобіль стояв саме в цьому місці n-кількість хвилин.

Наша компанія, на особистому досвіді, переконалася, що після впровадження системи моніторингу за автомобілями значно зменшується ризик їх викрадення, потрапляння до ДТП з вини водіїв підприємства. Система управління за автотранспортом забезпечує тотальний контроль за ним під час руху та зупинок. Таким чином, виключається нецільове застосування корпоративних автомобілів.

Аналіз пробігів Protracking GPS

Програма Protracking GPS Аналіз пробігу надає можливість швидко звіряти дані з дорожніх листів, що заповнюються водієм автотранспорту.

Від користувача потрібно лише занести інформацію такого виду:

Система підтримує два режими введення даних:

Після внесення інформація обробляється. Після цього користувач отримує результат у такому вигляді:

Користувач може вивчити маршрути зі звітами за конкретний день, за необхідності він може написати коментар або надіслати на друк вибраний маршрутний лист. Якщо проводити порівняння зі стандартним режимом перевірки маршрутів, цей метод дозволяє зменшити час для проведення аналізу даних, скоротити кількість помилок під час перевірки. Адже при звичайній перевірці спочатку потрібно вивантажити дані, потім слід звіряти 2 таблиці, і під кінець частково проводити перевірку машин. У разі використання програми «Аналіз пробігів» цього всього вдається уникнути.

Чому ми

Відмінною рисою нашої компанії є власне програмне забезпечення та обладнання, наявність власних розробників. На відміну від ~90% організацій, що працюють у галузі сервісу з моніторингу та відстеження автомобільного руху, які надають послуги використовуючи іноземне ПЗ. Плідно співпрацюючи з нашими клієнтами та замовниками, в короткі строки виконуємо розширення функціональних можливостей під індивідуальні бізнес-процеси або адаптуючи до сучасних умов.

Детальніше
Команда Скайрівер

Наші клієнти

укртелеком
буковель
епіцентр
лайфсел
розетка
вега телеком
фармак
омега автопоставка
оон