CAN-шина

Через CAN-шину, яка підключена до авто, можна одержати дані про рівень бензину або іншого палива, про його витрати та про різні інші характеристики автотранспорту.

Що є CAN-шина.

CAN-шина (абревіатура CAN у перекладі з англійської означає мережу контролерів) – це поширений стандарт передачі всередині локальних промислових мереж. Його головне завдання – з’єднати в єдину мережу різні виконавчі пристрої, датчики, що застосовуються у транспортній автоматиці. Сучасні авто, практично всі, обладнані CAN-шиною або, як її часто називають, цифровою проводкою. Здійснювати контроль за рівнем палива за допомогою CAN-шини є доцільним, якщо облік за допомогою нормативної бази утруднений, а під’єднати допоміжні датчики неможливо з технічних причин. До CAN-шини можна підключити GPS-трекер через CAN-крокодил (своя назва цей пристрій отримав за свою зовнішню схожість з крокодилом) або на пряму.

Головні переваги використання CAN шини:

Раціонально використовувати CAN крокодил для автомобілів, які знаходяться на гарантійному обслуговування, так як у таких авто прямо підключення з CAN-шиною є вагомим приводом для зняття його з гарантії.

Чому ми

Відмінною рисою нашої компанії є власне програмне забезпечення та обладнання, наявність власних розробників. На відміну від ~90% організацій, що працюють у галузі сервісу з моніторингу та відстеження автомобільного руху, які надають послуги використовуючи іноземне ПЗ. Плідно співпрацюючи з нашими клієнтами та замовниками, в короткі строки виконуємо розширення функціональних можливостей під індивідуальні бізнес-процеси або адаптуючи до сучасних умов.

Детальніше
Команда Скайрівер

Наші клієнти

укртелеком
буковель
епіцентр
лайфсел
розетка
вега телеком
фармак
омега автопоставка
оон