Аналітика / Економічний ефект

Для автоматичного контролю за пересуванням автомобільного транспорту компанії застосовується апаратно-програмний комплекс Protracking GPS… В основі їх роботи лежить принцип відстеження та проведення аналізу часових та просторових координат місцеперебування автомобіля.

Наші програми підтримують два режими роботи:

Керівник завжди прагне підвищення ефективності роботи. Після впровадження ПЗ GPS-моніторингу та Protracking GPS для контролю за транспортом Ви зможете покращити трудові процеси у багатьох сферах своєї компанії. Перші хто гідно оцінять нові системи – це будуть диспетчери, оскільки наші програми значно спрощують збирання та обробку даних.

Програма Protracking GPS дозволяє більш детально опрацьовувати маршрути, проводити аналіз руху та час їзди з початкового пункту до кінцевого, порівнювати отримані дані та зіставляти їх із витратами, вносити коригування для збільшення економічного ефекту.

Економічний ефект Protracking GPS

Як показує практика, всі грошові витрати, які знадобилися на впровадження системи GPS-контролю та програми Protracking GPS, окупаються за 3-12 місяців. Точний термін залежить від галузевої ніші, де використовується транспорт. Економічний ефект від цих систем складається з великої кількості складових.

Нижче наведемо основні з них:

Економічний ефект наших Клієнтів формується зі зменшення витрати палива (у деяких випадках майже в 2 рази) завдяки: зменшенню випадків розкрадання палива, припинення всіх спроб фіктивних накруток пробігу. Без сумніву, застосовувати системи моніторингу за пересуванням автотранспорту завдяки супутнику – це вигідно як приватним компаніям, так і державним організаціям.

Для розрахунку терміну окупності саме для вашого підприємства Вам потрібно лише зв’язатися з нашими фахівцями телефоном. І всі вони швидко і точно розрахують з урахуванням специфіки сфери вашої діяльності.

Чому ми

Відмінною рисою нашої компанії є власне програмне забезпечення та обладнання, наявність власних розробників. На відміну від ~90% організацій, що працюють у галузі сервісу з моніторингу та відстеження автомобільного руху, які надають послуги використовуючи іноземне ПЗ. Плідно співпрацюючи з нашими клієнтами та замовниками, в короткі строки виконуємо розширення функціональних можливостей під індивідуальні бізнес-процеси або адаптуючи до сучасних умов.

Детальніше
Команда Скайрівер

Наші клієнти

укртелеком
буковель
епіцентр
лайфсел
розетка
вега телеком
фармак
омега автопоставка
оон