Наші пристрої

Устаткування для GPS моніторингу, розроблене компанією Protracking і представлене в цьому розділі:

Protracking NEO – функціональний у різних виконаннях

Protracking EVO – 2 сім карти, захищений корпус

Додаткове обладнання відповідає наступним вимогам:

На додаток до основного обладнання GPS трекерам для вирішення різних завдань, пов’язаних з контролем – витрати/рівня палива, температури в рефрижераторі, відкриття/закриття контейнерів, ідентифікації водіїв або навісного обладнання, застосовується додаткове обладнання, яке підключається до основного через інтерфейсні роз’єми для подальшої передачі даних на сервер збирання даних.

Компанія Protracking виконує повний спектр послуг з розробки, виробництва, тестування, встановлення GPS пристроїв та додаткового обладнання. Має свій штат диспетчерів служби підтримки та технічних інженерів.

Пристрій Protracking NEO

Сімейство приладів NEO відрізняє доступну вартість, а також збалансований функціонал. При цьому пристрій може виконувати досить серйозні завдання: підключати датчики палива, контролю температури, виступати в ролі чорної скриньки з періодичним виходом на сервер, має гнучкі охоронні установки за допомогою мобільного телефону. Існує 5 типів модифікацій приладу Protrackingr NEO.

Базова модифікація Protracking NEO-Light:

Управління приладом – за допомогою команд у SMS повідомленнях, з програмного забезпечення Protracking за допомогою GPRS команд або за допомогою підключення кабелю та конфігуратора
Прилад підтримує можливість оновлення мікропрограми (“прошивки”) через GPRS канал
Підтримка захищеного протоколу (використання шифрування)
Габаритні розміри пристрою 95х45х23 мм

Модифікація Protracking NEO-Full (опційно підключається зовнішня антена GPS):

Аналог Protracking NEO-Light, але з додатковою програмною підтримкою наступних входів/виходів:

Додатково:

Модифікація Protracking NEO-Full-485 (опційно підключається зовнішня антена GPS):

Аналог Protracking NEO-Full, але з додатковими можливостями:

Пристрій Protracking EVO

Дане сімейство приладів розроблено з урахуванням специфіки ринку України для вирішення будь-яких технічних завдань, починаючи від моніторингу пересування транспортного засобу, закінчуючи контролем паливороздачі та витрати палива, контролю температури, ідентифікацією водіїв, навісного обладнання та багатьох інших завдань. Обладнання пройшло метрологічну атестацію та сертифікацію. Особливостями приладів сімейства Protracking EVO є посилений модуль живлення, захищений металевий корпус з болтами-секретками, підтримка безлічі типів додаткових датчиків, а також унікальна логіка з організації роумінг-рішення.

Технічні дані терміналу Protracking EVO:

До системи обладнання Protracking можуть підключатися будь-які типи датчиків:

Нижче перераховані основні типи датчиків, проте можливе підключення інших датчиків, нестандартних, наприклад: датчик наявності пасажира, зовнішній акселерометр, що реагує на найменший рух і т.д.

Датчик температури

У більшості випадків, при доставці якого-небудь вантажу необхідно підтримувати в салоні автомобіля певну температуру. Gps система Protracking допоможе Вам з безпечною доставкою товарів, що швидко псуються Вашим клієнтам, так як управління і контроль температурою здійснюється безпосередньо з офісу компанії.

Тривожна кнопка

Хороший керівник завжди піклується не тільки про безпеку вантажу, що перевозиться, але і про безпеку персоналу своєї компанії, у зв’язку з чим, за допомогою gps системи Protracking є можливість встановлення прихованої тривожної кнопки, що дозволяє подавати водієм тривожного сигналу на мобільний телефон.

Ідентифікація навісного обладнання

Підключивши датчик ідентифікації навісного обладнання, можна отримувати звіти де/коли було підключено те чи інше обладнання (ковш, сівалка, бурильна установка, додатковий причіп тощо), а також бачити на карті місця підключення.

Ідентифікація водіїв

Підключення даного датчика дозволяє контролювати роботу водіїв із прив’язкою до конкретного автомобіля. У звітах можна отримувати інформацію скільки пропрацював конкрени водій, скільки виїхав/приїхав в офіс, на базу і т.д.

Чому ми

Відмінною рисою нашої компанії є власне програмне забезпечення та обладнання, наявність власних розробників. На відміну від ~90% організацій, що працюють у галузі сервісу з моніторингу та відстеження автомобільного руху, які надають послуги використовуючи іноземне ПЗ. Плідно співпрацюючи з нашими клієнтами та замовниками, в короткі строки виконуємо розширення функціональних можливостей під індивідуальні бізнес-процеси або адаптуючи до сучасних умов.

Детальніше
Команда Скайрівер

Наші клієнти

укртелеком
буковель
епіцентр
лайфсел
розетка
вега телеком
фармак
омега автопоставка
оон