Контроль та облік пального


Паралельно з розробками рішень для GPS моніторингу автотранспорту і персоналу, ми розробили інструменти контроль пального, тому що проблема зливів дуже актуальна. Наше комплексне рішення дозволяє контролювати окрім маршрутів руху і кілометражу, також і витрати пального. Встановлення стаціонарного датчику або лічильника рівня пального, або підключення GPS трекеру до CAN шини. Так і через математичний обрахунок за нормами МінТранс №43. Це дозволяє бачити динаміку витрат пального, бачити зафіксовані системою зливи і заправки, звіряти факт заправки транспорту по паливній картці з фактичним GPS заїздом транспорту в АЗС та багато іншого.

контроль палива контроль рівня палива графік розходу палива

Контроль пального

Встановлений GPS прилад у поєднанні з стаціонарним датчиком рівня пального або лічильником, або з підключенням до CAN шини транспортного засобу, отримує дані по рівню пального в баку і передає їх в систему. Система дозволяє аналізувати витрати палива в розрізі пробігів, рейсів, мотогодин. Звіти пропонують як циферні і табличні значення, які, звісно ж, можна експортувати у довільну форму. Так і візуальний графік витрат пального за період, з візуальним позначенням заправок і зливів.

контроль пального в генераторі

Встановлення на генератори

В умовах дефіциту електроенергії, в яких опинилась Україна, все більш актуальними стають паливні генератори. Оскільки генератор – теж двигун внутрішнього згоряння, то наше рішення по контролю витрат пального відмінно встає на промислові генератори. Ви зможете аналізувати розхід, отримувати сповіщення по низькому рівню палива і регламенту заміни мастила.

зливи і заправки пального

Зливи і заправки

Великий вихід за норми витрат пального фіксується системою як заправка чи злив, відповідно. Таким чином можна викривати ненормовані витрати або звіряти фактичні дані по заправкам з поданими даними в подорожніх листах. Система фіксує місцерозташування та час подій зміни кількості пального відносно норми споживання.

паливні картки

Паливні картки

Якщо підприємство використовує паливні картки АЗС, можливо зв’язати дані з АЗС з даними потрапляння пального. Встановлений трекер в поєднанні з датчиком рівня пального, фіксує фактичне відвідування АЗС по GPS та фактичне потрапляння пального в бак. З системи АЗС беруться дані по заправці відповідної паливної картки і звіряються з фактичними даними з баку. Таким чином можна викрити “ліві” заправки, зливи або інші позаштатні ситуації. Читати детальніше

Чому ми

Відмінною рисою нашої компанії є власне програмне забезпечення та обладнання, наявність власних розробників. На відміну від ~90% організацій, що працюють у галузі сервісу з моніторингу та відстеження автомобільного руху, які надають послуги використовуючи іноземне ПЗ. Плідно співпрацюючи з нашими клієнтами та замовниками, в короткі строки виконуємо розширення функціональних можливостей під індивідуальні бізнес-процеси або адаптуючи до сучасних умов.

Детальніше
Команда Скайрівер

Наші клієнти

укртелеком
буковель
епіцентр
лайфсел
розетка
вега телеком
фармак
омега автопоставка
оон